Eskişehir Network İletişim San. Tic. Ltd. Şti. kurulduğu 2005 yılından bu yana projelendirme, üretim, pazarlama, montaj ve teknik servis hizmetlerini sunmaktadır. Günümüzde teknolojideki gelişmelere adapte olarak ürün ve hizmet çeşitliliğini arttıran ve kendini sürekli yenileyen Network İletişim, Yangın İhbar, Network Altyapı, Seslendirme ve Anons Sistemleri, Santral Güvenlik Sistemleri, Fiberoptik Altyapı Sistemleri, Firewall, Hotspot, Tv Yayını ve Hırsızlık Alarm Sistemleri projelendirme, kurulum ve teknik destek hizmetlerini üstün kalite ve profesyonel hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

 

Network İletişim kalite, sağlamlık, güvenilirlik, yenilik ve süreklilik temel değerleriyle müşterilerinin gözünde saygın bir yer elde etmeyi ve devamlı olarak kendisini geliştirmeyi hedefleyen bir firmadır.

 

 

TEKNİK SERVİS POLİTİKAMIZ

 

Eskişehir Network İletişim olarak satış, montaj ve teknik destek sunduğumuz tüm cihazlarımız sorunsuz şekilde işlev görmesi ve ihtiyaç halinde sürekli teknik destek sunulması garantimiz altındadır. 

 

Network İletişim sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda müşterilerine 7 gün, 24 saat hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

 

Network İletişim olarak ülkemiz standartlarına uygun, insan ve çevre güvenliğini önemseyen cihazlar tercih ederek maliyet ve kalite ikilisini her zaman dengede tutmayı, maliyetten kaçınıp kaliteden ödün vermemeyi kalite anlayışında temel ilke olarak benimsemektedir.

 

 

VİZYONUMUZ

 

Sektöründe gerek ürün kalitesi gerekse hizmet anlayışında örnek ve lider bir kuruluş olarak yer almak ve Network İletişim markasını sektörün güven veren kuruluşu haline getirmektedir.

 

MİSYONUMUZ

 

Ülkemiz, şehrimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir kuruluş olarak her geçen gün işletmemizi ve sektörümüzü daha iyi bir noktaya taşımaktır.

Müşteri Temsilcisi aktif değil. mesajınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.
BİZE ULAŞIN
Eskişehir Web Tasarım